Владислав ТАНЧИН: "Потрібно відпускати весь негатив"

Владислав ТАНЧИН: "Потрібно відпускати весь негатив"

Півзахисник футбольного клубу "Калуш" Владислав Танчин про невезіння на останніх хвилинах та майбутній матч з ФК "Минай".

- Як оціниш поєдинок з житомирським "Поліссям"?
- Гра з "Поліссям" була досить хорошою, кожен з гравців виклався на полі на всі 100%. Ми достатньо багато атакували, та не змогли реалізувати створені моменти. Звісно, шкода, що так склалось, адже хотілось потішити вболівальників не лише хорошою грою, а й результатом. Нам потрібно забувати ці поєдинки, відпускати весь негатив і бути сильними в наступних матчах, щоб довести, що ми заслуговуємо перебувати у лідерах Другої ліги.

- У другому матчі поспіль ми втрачаємо очки на останніх хвилинах...
- Справді, вдруге поспіль нам забивають під завісу гри. Як сказано у Біблії "Нехай кине камінь той, хто без гріха", тож не можна винити когось одного у поразці. Кожен з футболістів, тренерського штабу, персоналу ФК "Калуш" викладається на повну, якісно виконує свою роботу, та все чомусь складається проти нас. Десь не добіг, десь не про те думав і, як наслідок, ми загубили важливі очки.

Впевнений, кожен з нас має свою футбольну мрію. І щоб вона здійснилась, потрібно вірити в себе, в свої сили, більше думати про футбол, адже гра повинна приносити радість і задоволення. А зараз варто викладатись на полі у кожному матчі і результат прийде. У нас дуже хороший і сильний колектив і вже незабаром доведемо, що не просто так нас вважають лідерами Другої ліги.

- Той факт, що гра пройшла в Івано-Франківську якось вплинув на гру?
- На жаль, погодні умови завадили нам зіграти на домашньому "Хіміку" при рідних вболівальниках. Звісно, завжди простіше грати у рідній атмосфері. Важко сказати, якби склалась гра, якби ми грали в Калуші, але шукати причин в програші вже немає сенсу.

- У неділю зіграємо з ФК "Минай". Як оціниш суперника?
- Ми добре знаємо суперника, адже не один раз зустрічались з "Минаєм" на футбольному полі. Загалом, це хороша досвідчена команда, яка демонструє комбінаційний футбол. Думаю, буде важко, як і з будь-яким суперником, та це футбол, хлопці готові виходити і показувати свої найкращі якості. А вже після фінального свистка побачимо, хто був сильнішим і заслужив на цю перемогу. Сподіваюсь, нам вдасться показати себе, свою силу, міцний дух і перемогти.

- Твої побажання нашим вболівальникам.
- Хочу подякувати кожному вболівальнику, хто підтримує нас, хто щиро вболіває, вірить у нас. Нам дуже приємна і потрібна ваша підтримка, яка додає впевненості на футбольному полі. Наші вболівальники віддаються грі на 100% і ми не хочемо розчаровувати вас, тож віддамо всі сили, щоб показати хороший футбол. Приємно, коли весь стадіон заповнений, тому закликаю калушан приходити підтримувати нас, адже без вас футбол не грають на всі 100%.

Інформаційна служба ФК "Калуш"