Ігор ПОРУЧИНСЬКИЙ: "У грі з "Поділлям" нам не вистачило концентрації"

Ігор ПОРУЧИНСЬКИЙ: "У грі з "Поділлям" нам не вистачило концентрації"

Півзахисник Ігор Поручинський про перший весняний поєдинок футбольного клубу "Калуш" та наступного суперника "червоно-чорних".

- Як оціниш гру з "Поділлям"?
- Насамперед, завжди важко оцінювати поразки. Якби там не було, але гра забудеться, а результат залишиться на табло. Загалом, у грі з "Поділлям" нам не вистачило концентрації на полі всі дев'яносто хвилин.

- Чому не вдалось розвинути успіх після першого голу?
- Перший тайм провели непогано, швидко переходили від оборони в атаку, диктували свої умови на полі. Намагались показувати хороший, якісний футбол, незважаючи на поле не надто високої якості. Могли забивати і не раз, та не судилось. На жаль, як вже зазначив, наприкінці тайму дещо втратили концентрацію і пропустили перед самісіньким свистком на перерву.

- Вилучення вплинуло на хід гри?
- Звичайно, що вплинуло, адже у таких поєдинках "-1" дуже багато значить. А потім ще й гол, пропущений з пенальті. Ми розуміли, що важко буде змінити хід гри. Попри те, у меншості старались йти вперед і здобути для себе позитивний результат.

- Наступний суперник - рівненський "Верес". Як оціниш майбутнього суперника?
- "Верес" - цікава команда з хорошим підбором виконавців, тож очікую на нелегкий поєдинок. Обом командам потрібні залікові очки, тож матч обіцяє бути цікавим та багатим на боротьбу. Ми намагатимемось максимально викластись на полі і потішити вболівальників у першій домашнй грі 2019-го року.

- Твої побажання нашим вболівальникам.
- Хочеться побажати завжди бути з нами, приходити підтримувати команду у будь-якій ситуації, а ми у свою чергову віддячимо хорошою грою та постараємось показувати достойні результати. Нам важлива підтримка 12-го гравця!

Інформаційна служба ФК "Калуш"